IN LOVE – Libor Podmol Freeride USA Trip update + video
Teaser k filmečku IN LOVE!

Jak jsme Vás již informovali, dostali jsme tu báječnou možnost cestovat s Liborem Podmolem po Californii po známých freeridových místech. Máme za sebou několik prvních míst a dokonce i první ježdění. 

S podporou partnerů tripu autoservisní-technika.cz a GoHD.cz jsem vyrazil naslepo do Los Angeles, kde jsem se měl potkat s Liborem, který se vracel z show v Mexiku. Pár hodin čekání jsem si zpříjemnil se starým kamarádem v Holywood Hills, ale pak jsme již vyzvedli Libora a po vydatné večeři jsme spřádali plány co a jak dál. Druhý den nás čekal Mike White, který nás odvezl do půjčovny, kde jsme si půjčili klasickou americkou dodávku a vyfasovali nějaké základní nářadí. Je fakt, že by se asi dost lidí podivilo, kdyby vidělo s čím jsme vyrazili na cestu. Pár klíčů, slovy opravdu pár! Nějaký imbus, kanistr, dvě mačety, jedna matrace a spoustu odhodlání nás posunulo další den přes San Diego do Temeculy, kde nám byla konečně dovezena i motorka a nás čekal první spot. Reche Canyon, je místo, které Libor dobře znal, ale jak jsme se dozvěděli, je srovnané se zemí a jezdí se o pár mil dále. OK jdem na to! První den ježdění a natáčení je za nám, a Vy se zatím, než spatří světlo světa i video, můžete podívat na pár fotografií z prvních dnů v Americe. 

Zdravíme všechny fandy Libora Podmola a GripTV do Čech a jdem sehnat krocana, protože dnes je tady Thanksgiving Day. Kecám, nás čeká ježdění v parku u týpka, kterýmu se říká Animal a je tak trochu blázen. Tak uvidíme

Ooops, tak to bylo parádní. Po té co jsme odjeli od Animala tak jsme zamířili na severovýchod za týpkem, kterýmu se říká Jackpot na jeho Jackpot Ranch. Sjelo se tam pár lidí z okolí jako třeba Vinnie Carbone, Steven Montgomery, PJ Gomez nebo právě Jack Kraus, který nás i ubytoval ve své haciendě, které bysme u nás doma řekly spíš squatt ;). Ale v cajku, park byl parádní takže jsme tam museli udělat spoustu záběrů. Rozlehlý místo, kde se potulují koně a nic než příroda a pár potrhlejch bláznu na mašinách. Když sme večer po prvním dnu popíjeli pivo a kecali, Libor najednou přišel s tím, že flipne ten nádhernej step up protože to nikdo nikdy neudělal. Všichni jsme se zasmáli. Ale ten blázen to druhej den opravdu dal, a tak se kluk z Vlašimi se opět zapsal do historie, tentokrát té americké a freeridové. Prostě pecka. Užíváme si to tady, ikdyž jde většinou o cestování, běhání po kopcích a skalách nebo ježdění s plnýma rukama za Liborem na tom jeho extra měkkým sedle ;). A to ani nemluvím o tom, že Libor stále jezdí. Nechápu jak to tak malej človíček může všechno zvládat! Je první kdo vytáhne mašinu a taky poslední co z ní sleze. Jsme zhruba v polovině cesty, materiálu mraky, nadšení nás stále žene dopředu a my se těšíme na další místečka.

 

 

foto by Patrick Semlbauer
5. část

[nggallery id=302]

4. část

[nggallery id=301]

3. část

[nggallery id=300]

2. část

[nggallery id=299]

1. část

[nggallery id=298]