• Datum narození: 18.1.1988
  • Motto: „Naděje umírá poslední“

BIOGRAFIE (profesní):

2011

Šestý závod Thermica Rally Lužické hory (Lužické hory 22.4 – 23.4), a to už  konečně se svým vozem Subaru Impreza WRX STi třída N4, spolujezdec Veronika Teplá. Kde jsem skončila 55. místě MČR Sprintrally a na 3. místě v dámském poháru.
Hodnocení:  závod  nádherný – pěkné  RZ .
   Sedmý závod Alza.cz Part Rally Vsetín (Vsetín  21.10 – 22.10), opět se svým vozem Subaru Impreza WRX STi skupina N4 s novým spolujezdce Renatou Soukupovou, jsme dojely na 46. místě v MČR a na 1. místě v dámské posádce .
Hodnocení: opět nádherný závod a to i s novým spolujezdcem.

2010

Moje první účinkovaní na tratích RZ (rychlostní  zkouška) byla Fuchs Oil Rally Agropa (Pačejov   6.8 – 7.8). Startovala s vozem značky Honda Civic VTi třída SA2, spolujezdec Veronika Teplá. Kde jsem skončila na 13. místě PČR a na 3.  místě v dámském poháru).
Hodnocení: Podle mého byl závod hodně vydařený a mně vyplnil očekávání, které jsem do toho vkládala. I tomu moc nepřálo a celé závody pěkně propršelo a i slovo hodně je málo.
   Druhý start byl na Admirál Rally Vyškov (Vyškov 10.9 – 11.9), startovala s vozem značky Renault Clio Sport třída SA2, spolujezdec Veronika Teplá. Bohužel skončila vinou technické stránky až na 23. místě v PČR (pohár České republiky) a na 4. místě v dámském poháru.
Hodnocení: Závod opět moc povedený a to nejen pořadatelsky, ale i počasí vyšlo. Kdyby nebylo špatné techniky na autě, tak jsem maximálně spokojená.

Třetí start v Rally byl na AZ Pneu Rally Jeseníky (Jeseníky 21.10 – 22.10), start s vozem značky Renault Clio Sport třída SA2, spolujezdec Veronika Teplá. Na 22. místě v PČR a 3. místě v dámském poháru.
Hodnocení: Moc hezká Rally, nádherné RZ a i počasí vyšlo.

Čtvrtý start Alza.cz Part Rally Vsetín (Vsetín  23.10 – 24.10) už konečně s vozem Subaru Impreza STi třída N4 MČR ze stáje JTRT, spolujezdec Veronika Teplá. Bohužel, aby té smůly nebylo málo, tak jsme musely odstoupit na RZ 6 kvůli vadné Převodovce.
Hodnocení: Krásné závody včetně RZ jen škoda technické závady. Start s čtyřkolkou vyplnil mé očekávání a splnil můj velký sen „startovat s Imprezou“

2009

Všechno začalo koupí závodního vozu značky (Subaru Impreza WRX STi N4), to jsem už věděla, že mým  snem je jezdit profesionálně Rally. S velkou snahou a pomocí Teamu JTRT, jsem si sen vyplnila. Ale to už se psal rok 2010.