Clarkson a jeho kolegové propagují svůj nový pořad pomocí nabouraných Priusů

Nový pořad The Grand Tour Clarksona, Hammonda a Maye začíná již za dva dny. Tvůrci nové automobilové show se snaží ještě více na sebe upoutat a přišli s velmi bizarní kampaní. Kdo sledoval Top Gear tak ví, že zejména Jeremy nesnáší Toyotu Prius. Nyní však nenáviděný japonský hybrid využili kluci k propagaci The Grand Tour.
V Berlíně, Londýně a Hollywoodu umístili do veřejného prostoru nabourané Priusy. Je třeba uznat, že kampaň je to poměrně úspěšná. Na sociálních sítích je velké množství fotek, které zachycují nabourané hybridy. A co říkají sami moderátoři k této kampani? „Toto je jediné smysluplné využití Toyoty Prius.“
Zdroj: Twitter – The Grand Tour


